Tel.:

Služby

Co ti mohu nabídnout?

Vyber si možnost, kterou cestou spolu vykročíme za tvým sebepoznáním. Přijdeš na osobní konzultaci? Nebo se uvidíme na semináři? Ať si vybereš cokoliv, už teď se na tvůj příběh těším.

Karolína Szabová
Pár slov o mně

Kdo jsem a jaká je moje cesta

Nejdůležitější pro mě je, abychom žili svůj opravdový potenciál, své štěstí, svou radost, kterou v sobě všichni máme. A to chci předávat i vám, v osobních konzultacích, v meditacích, na seminářích

Témata, kterými se zabývám nejvíce

Sebehodnota, sebeláska, sebevědomí​

Každý v životě hledáme své sebevědomí, sebelásku, sebehodnotu a chceme s nimi hrdě kráčet svým životem. Tu sebehodnotu, kterou neseme  s pokorou a vědomím si sebe sama. Nepleťme si „sebehodnotu“, která se pouze jako sebehodnota tváří, přitom přerůstá v démonickou pýchu.

Moje cíle, vize, poslání, sny, potenciál

Máš svůj cíl, svou vizi? Jasně, že ano! Některá je větší, některá menší. Každý ale po něčem toužíme a chceme si naplnit to, po čem sníme. Proto si definujeme své cíle, zjistíme překážky, které nás brzdí v jejich naplnění a vyladíme záměr tak, aby se sny mohli stát skutečností.

Rozpoznání manipulace, agrese​​

S manipulátorem a agresorem se potkal každý. Často nemusí být poznatelní nebo jejich způsoby manipulace jsou nenápadné. Agrese může být fyzická i psychická. Psychická je častější, je nenápadná, ale mnohem víc agresivní. Dokáže v nás vyvolat různé pochybnosti o sobě, kterých si dlouho ani nevšimneme.

Práce s emocemi​​

Mnohé emoce v sobě máme potlačené, uzamčené a ať chcete nebo ne, po nějaké době začnou zevnitř tlačit a chtějí ven. Mohou nás ovlivňovat v našem chování, jednání, v našich reakcích. Někdy si s nimi nevíme rady. S emocemi se naučíme pracovat. Jak je řídit, jak se ovlivnit, jak z negativních udělat pozitivní a jak se s nimi cítit dobře. Emoce jsou v pořádku, jen si je umět dovolit, zároveň se ale nezacyklit se a usměrnit je.

Zranitelnost – jak ji vnímat jako sílu

I Ty máš v sobě zranitelná místa. Někdy o nich nevíme a mohou na nás vyskočí v nečekanou chvíli. Mohou nás paralizovat a my v tu chvíli nevíme, co dělat. Naučíme se s těmito místy pracovat, rozpoznávat je a vytvořit z nich svou sílu, svou přednost.

Umění nastavení si hranic

Jistě jste někdy zažili ten nepříjemný pocit, kdy jste s někým jednali a ustupovali jste ze svých hranic. Mohla to být rodina, nadřízení v práci, partner… Nastavit si zdravé hranice je potřebné i pro vaše sebevědomí. Proto je důležité vědět, kde naše hranice jsou, jak si je chránit a jak asertivně druhým v jednotlivých situacích svou hranici nastavit.

 

Podívej se na mé video

Každý neseme zodpovědnost na svůj život ve svých rukách. Každý z nás je tvůrcem svého života. I Ty.

8. - 11. srpna 2024
4 DENNÍ TRANSFORMACE

Spirituální retreat je akce, která tě vede do hloubky sebe sama. Čekají nás meditace, kvantové čištění, práce s rolí oběti a tvůrce, aktivity “dovolení si” a práce s touto energií, práce s tělem a jeho energetické čištění, práce s emocemi, uznání sebe a svého potenciálu…

Retreat bude propojený i s pohybem, takže se můžete těšit i na fitness cvičení i protažení.

Počet míst na retreat je omezen. Kapacita je max. 8 lidí.
Cena retreatu je 10 900 Kč