Tel.:

O mně

Kdo jsem a jaká je moje cesta

Nejdůležitější pro mě je, abychom žili svůj opravdový potenciál, své štěstí, svou radost, kterou v sobě všichni máme. A to chci předávat i vám, v osobních konzultacích, v meditacích, na seminářích

Sleduj mě na IG

Karolína Szabová

Celý život mě provází blízký vztah k psychologii, k osobnímu rozvoji, koučování, vedení lidí a zároveň mě vždy zajímalo cvičení, fitness svět, zdravý životní styl. Tyto dvě roviny se mi prolínají i v mé práci – umím vás spolehlivě ,,odrovnat” na tréninku, ale taky s klidem navést do středu vás samotných, do středu vaší podstaty.

Procházela jsem kurzem rozpoznávání manipulátorů a agresorů, kde jsem se učila dovednosti nastavování si jasných hranic a své hodnoty. Navštívila jsem také mnichy v Indii za účelem poznání síly meditace a síly naší mysli. Procházela jsem kurzem Mindset Coaching, výcvikem sebepoznání se svou průvodkyní, kde jsme pracovali mimo jiné skrze rodinné konstelace, učila jsem se kvantové čištění a také jsem procházela výcvikem koučů „Koučink jako umění“ u Magdalény Vokáčové, to je moje srdcovka. Prošla jsem i několika ceremoniemi s šamanskými rostlinkami, které jsou skvělým průvodcem našeho vnitřního světa.

Otevřeli jsme již několik kurzů, kde jsem lidi vedla k poznání sebe sama. Skrze témata vlastní hodnoty, sebelásky, vnitřního dítěte, jak pracovat se stresem, jak si nastavovat cíle, jak se vymanit ze zajetí lidí, kteří mě nepřiměřeně ovlivňují, jak poznat a přijmout svou zranitelnost, své stíny i přednosti…

Spolupracuji také s Osvětovou besedou, kde působím jako průvodce a kouč meditací a mindsetu. 3 roky jsem pracovala v Liberci v Power fitness jako trenérka skupinových lekcí a později 3 roky v Praze ve fitness Victory i jako osobní trenér. A protože jsem chtěla prostor, kde se nebudeme zabývat jen fyzickým tělem, vytvořila jsem prostor INNER VIBE, kde už se skoro 3 roky snažíme vytvořit příjemné prostředí nejen pro cvičení, ale také pro možnost změny sama v sobě.

To, co vám chci předat, nejsou jen naučené věci z knih, ale přímo prožité situace, díky kterým jimi mohu provést i vás. To, co vám nabízím, je komplexní přistup k sobě samým. Vidět sebe jako spojenou nádobu, pochopit souvislosti a být sám sebou.

Můžete ke mně přijít na konzultaci osobního rozvoje, koučinku, mentoringu, také na mou meditaci nebo semináře. Společně poznáme kdo doopravdy jste a co opravdu v životě chcete. Vrátíme vás na správou cestu vašeho života, ze které často scházíme. Také k nám ale můžete přijít do INNER VIBU na jógu nebo fitness trénink – osobní nebo v rámci skupinové lekce.

Těším se na naše společné setkání, na naši společnou práci – v radosti a hravosti. 🙂

Podívej se na mé video

Každý neseme zodpovědnost na svůj život ve svých rukách. Každý z nás je tvůrcem svého života. I Ty.

Co ti mohu nabídnout?

Inspirace & Tipy

Nech se inspirovat